Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
GDH MAKINA nga Bayrampaşa:

We are manufacturer of all kind of packaging machines and wet wipe producing machine.

Frau Gunel Turker
20 Temmuz
3485 Bayrampaşa
Turqi


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë prodhuese e fshirjes së lagur
Makinë prodhuese e fshirjes së lagur GDH MAKINA MAN 30

Our company introduce advanced technology, (wet wipe producing or Refreshing Cologne Sachet Machine) with production and packaging quality, ...

Makinë paketimi qese
Makinë paketimi qese GDH MAKINA MAN 40

This machine can be used to fill and package powder type products like milk powder, instant coffee, instant powder drinks into the 4 side se ...

Dërgoni kërkesën për GDH MAKINA:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë prodhuese e fshirjes së lagur GDH MAKINA MAN 30

Our company introduce advanced technology, (wet wipe producing or Refreshing Cologne Sachet Machine) with production and packaging quality, energy consumption, automatic control of......


Makinë paketimi qese GDH MAKINA MAN 40

This machine can be used to fill and package powder type products like milk powder, instant coffee, instant powder drinks into the 4 side seal sachet type packages.This 4 side seal......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153