Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Rolf Kipfer AG nga Grellingen:

Herr Marc Bäschlin
Industrie Büttenen 9
4203 Grellingen
Switzerland


+41 79 37 ...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
SIPËRFAQE PLANER
SIPËRFAQE PLANER Guillet

The machine is equipped with clean knives and adjustment tools. C0orjcx ...

Striebig
Striebig Striebig

Machine revised in 2014: - Suction hose - All ball bearings - Vario running disc - Wooden strips - Aluminium stops Bozpqnfopg - Digital repl ...

Dërgoni kërkesën për Rolf Kipfer AG:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
SIPËRFAQE PLANER Guillet

The machine is equipped with clean knives and adjustment tools. C0orjcx......


Striebig Striebig

Machine revised in 2014: - Suction hose - All ball bearings - Vario running disc - Wooden strips - Aluminium stops Bozpqnfopg - Digital replaced by Striebig in 2019......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153