Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
FMP Produktion nga Råå:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Håkan Edefell
Orkestergatan 3
25271 Råå
Suedi


+46 70 62 ...
informacione të mëtejshme ligjore

FMP Produktion

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë për shtypjen e stilolapsit
Makinë për shtypjen e stilolapsit 2020-1

Pen printed machine 1-color. With registration for multicolor printing. The machine has an automatic flame station and dryer. The price incl ...

CO 2 Laser G1490
CO 2 Laser G1490 2020-01

CO2 Laser G1490. With dual laser head. 1 pc On 150W 1 pc On 80W. The table can be lowered 400 mm. complete with cooling system. Znpjhbls and ...

Dërgoni kërkesën për FMP Produktion:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë për shtypjen e stilolapsit 2020-1

Pen printed machine 1-color. With registration for multicolor printing. The machine has an automatic flame station and dryer. The price includes 50 new aluminum frames and some acc......


CO 2 Laser G1490 2020-01

CO2 Laser G1490. With dual laser head. 1 pc On 150W 1 pc On 80W. The table can be lowered 400 mm. complete with cooling system. Znpjhbls and fans. Incl. Software and laptop.......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153