Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
BLUPOWER fund Sofia:

Manufacturer of Diesel and Gas power generating sets and CHP.
Bulgaria, Sofia, ISO 9001:2015, CE.

Herr Nikolay Kirov
ul. Solunska 36
1000 Sofia
Bullgaria


Informacione të tjera ligjore

BLUPOWER ltd.
36 Solunska str. Sofia-1000, Bulgaria
Stat.reg. numb.: 202778849
VAT: BG202778849
Manufacturer of power generating sets.

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
SCANIA & MARELLI, 440kVA
SCANIA & MARELLI, 440kVA BLUPOWER SCANIA & MARELLI, 440kVA

SCANIA, DC 14, V8, major OEM overhauled, "0" hours. Bq0jr3rr0r New electronic speed control. WARRANTY - 12m ...

Gjenerator i energjisë
Gjenerator i energjisë DOOSAN & MECCALTE ANTOM-275DS, 275kVA

DOOSAN P126TI Bq0j8nc8d2 Electronic speed control ...

Dërgo kërkesë te BLUPOWER:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
SCANIA & MARELLI, 440kVA BLUPOWER SCANIA & MARELLI, 440kVA

SCANIA, DC 14, V8, major OEM overhauled, "0" hours. Bq0jr3rr0r New electronic speed control. WARRANTY - 12m......Gjenerator i energjisë DOOSAN & MECCALTE ANTOM-275DS, 275kVA

DOOSAN P126TI Bq0j8nc8d2 Electronic speed control......


BAUDOUIN & MARELLI, 440kVA BLUPOWER ANTOM-165BDN, 165kVA, BAUDOUIN & MARELLI

BAUDOUIB 6M11G165 Electronic speed control Ou97f......Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej