Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
IST GmbH nga Essen:

Herr Peter Prison
Stauderstrasse 83
45326 Essen
Gjermani


+49 171 2 ...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
shtyp
shtyp Lefort P967

P979 3500 hours machine is faultless ... Ooe8j ...

Shtyp makinash (skrap shtypi)
Shtyp makinash (skrap shtypi) Lefort

This machine is completely overhauled. X9ks8 Cylinder surfaces hardened packings new engine completely overhauled press bed completely relin ...

Dërgoni kërkesën për IST GmbH :
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
shtyp Lefort P967

P979 3500 hours machine is faultless ... Ooe8j......


Shtyp makinash (skrap shtypi) Lefort

This machine is completely overhauled. X9ks8 Cylinder surfaces hardened packings new engine completely overhauled press bed completely relined.... very good condition.., service w......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153