Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
NUMA INGENIERIA nga PUEBLA:

Numa Ingenieria.
Fundado en 1992 en Puebla, Mexico.
Distribuidor Autorizado de Herramientas de Corte, Medicion, Sujeción, Neumática y Lubricantes
Total Supplier de la Industria Metalmecánica

Herr ALEJANDRO NUÑEZ
Col. Real del monte, Columnario 169
72060 PUEBLA
Meksikë


+52 222 2 ...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Torno ROMI - C 510 CNC
Torno ROMI - C 510 CNC ROMI C510

Excellent Conditions - Used Machine - Model 2015 Bov3pq2abh EXW - Puebla, Mexico The Romi C 510 CNC lathe is a versatile machine for machini ...

Dërgoni kërkesën për NUMA INGENIERIA:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Torno ROMI - C 510 CNC ROMI C510

Excellent Conditions - Used Machine - Model 2015 Bov3pq2abh EXW - Puebla, Mexico The Romi C 510 CNC lathe is a versatile machine for machining various types of parts with optimum l......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153