Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Cabnet MB fund Vilnius:

We are buying whole workshops and selling machines after technical service.

Herr Algis Norvilas
Kalvarijų g. 59A
09317 Vilnius
Lituania


Informacione të tjera ligjore

Registration code 305634958
VAT LT100013471210
Manager Evaldas Sitavičius, direktorius
Address Kalvarijų g. 59A, LT-09317 Vilnius

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë gdhendjeje
Makinë gdhendjeje Andreoni Erredi 2 Electrical pieces rotation

Professional CARVING MACHINE ANDREONI ERREDI 2 Highest possible standards Machine to work with two pieces in one time. Working length: 800 ...

Makinë gdhendjeje
Makinë gdhendjeje Andreoni Standard 12L pieces rotation

Professional CARVING MACHINE ANDREONI STANDARD 12L Highest possible standards Machine to work with 12 pieces in one time. Working length: 1 ...

Makinë me prerje tërthore për optimizim
Makinë me prerje tërthore për optimizim Metal-technika OWD 1600

Optimizer OWD 1600 Metal-technika Technical Specifications Efficiency 1 shift 3200 to 8150 m / 8 h Electronics The controller FX5U Mit-su ...

Dërgo kërkesë te Cabnet MB:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë gdhendjeje Andreoni Erredi 2 Electrical pieces rotation

Professional CARVING MACHINE ANDREONI ERREDI 2 Highest possible standards Machine to work with two pieces in one time. Working length: 800 mm Distance between spindles: 450 mm Thi......


Makinë gdhendjeje Andreoni Standard 12L pieces rotation

Professional CARVING MACHINE ANDREONI STANDARD 12L Highest possible standards Machine to work with 12 pieces in one time. Working length: 1900 mm Distance between spindles: 300 mm......


Makinë me prerje tërthore për optimizim Metal-technika OWD 1600

Optimizer OWD 1600 Metal-technika Technical Specifications Efficiency 1 shift 3200 to 8150 m / 8 h Electronics The controller FX5U Mit-su-bi-shi with a touch screen display colo......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej