Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Derwa Technology SA nga Saignelégier:

Swiss Leader in EDM processing

Herr Laurent Wermeille
Rue du Pâquier 16a
2350 Saignelégier
Switzerland


+41 32 95 ...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë EDM me injeksion
Makinë EDM me injeksion CHARMILLES Robofil 310

Machine in production with 3R system Loq2kvd2 ...

Kompresor ajri për NVM-të
Kompresor ajri për NVM-të Atlas Copco GA 5

Functional compressor with slight oil leakage (does not prevent proper operation) Bn0u3ebeet ...

Dërgoni kërkesën për Derwa Technology SA:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë EDM me injeksion CHARMILLES Robofil 310

Machine in production with 3R system Loq2kvd2......


Kompresor ajri për NVM-të Atlas Copco GA 5

Functional compressor with slight oil leakage (does not prevent proper operation) Bn0u3ebeet......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153