Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Officine Meccaniche Buzzi S.r.l nga Novellara:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Giovanni Buzzi
strada Prov. Nord n° 237
42017 Novellara
Itali


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Italia
Italia S.I.E 500

Dryer S.I.E 3 passages for biomass drying (sawdust, wood chips, etc. etc.) complete with biomass combustion chamber potential 1.300.000 Kcal ...

Dërgoni kërkesën për Officine Meccaniche Buzzi S.r.l:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Italia S.I.E 500

Dryer S.I.E 3 passages for biomass drying (sawdust, wood chips, etc. etc.) complete with biomass combustion chamber potential 1.300.000 Kcal /hour and complete with power supply an......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153