Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
BIRKA COMPOSITES S.L. nga Zuera, Zaragoza:

Empresa dedicada a la fabricación de materiales compuestos.

Herr Juan Alarcón
C/ Guttemberg nº 21
50800 Zuera, Zaragoza
Spanjë


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
I përshtatshëm për përpunim duroplastik
I përshtatshëm për përpunim duroplastik Arburg Allrounder 420 M 1000-350

Injection moulding machinery Arburg Allrounder 420 M 1000-350 - Machine Suitable for duroplastic processing - Machine no: 164776 - Operating ...

Dërgoni kërkesën për BIRKA COMPOSITES S.L.:
më shumë listings & makineri në ofertë:
I përshtatshëm për përpunim duroplastik Arburg Allrounder 420 M 1000-350

Injection moulding machinery Arburg Allrounder 420 M 1000-350 - Machine Suitable for duroplastic processing - Machine no: 164776 - Operating Voltage: 400 V, 3~,50 Hz - Total conect......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153