Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Buschmanntools nga Riga:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Karlis Berzins
Malu street 28
1058 Riga
Letoni


+371 20 2 ...
informacione të mëtejshme ligjore

Ražošanas uzņēmums.

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Heavy Duty torno
Heavy Duty torno Nakamura-Tome TW-20

CNC lathe. Size approximate 3,2x2x1,8m. Weight approximate 6t. Bnvgoollhk Price 15000+VAT EUR ...

Dërgoni kërkesën për Buschmanntools:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Heavy Duty torno Nakamura-Tome TW-20

CNC lathe. Size approximate 3,2x2x1,8m. Weight approximate 6t. Bnvgoollhk Price 15000+VAT EUR......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153