Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ENGIMOTION fund Milheirós:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr FILIPE REI
R. Manuel Sousa Marques 138
4474-482 Milheirós
Portugalia


Informacione të tjera ligjore

Engimotion Engenharia Industrial Lda.

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Roboti Omron Adept Cobra s600 Scara
Roboti Omron Adept Cobra s600 Scara Omron Adept Cobra s600

Omron Adept Cobra s600 Scara Robot. CX controller available. Year of Manufacture 2011 Oxhgd This robot has been used in a demonstration c ...

Omron TM5-700 - RT6-0007001
Omron TM5-700 - RT6-0007001 Omron Techman TM5-700

Ex-demonstration Omron TM5-700 - year 2021- with original packaging. R7s37zu Version with integrated camera. The equipment is delivered as ...

2009 Omron InMóTx Octopacker Robot
2009 Omron InMóTx Octopacker Robot Omron Adept Octopacker

InMóTx model: OctoPacker Year of manufacture: 2009 With Adept Quattro s650 robot and controller. Includes: - Infeed conveyor belt; - Outfee ...

Dërgo kërkesë te ENGIMOTION:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Roboti Omron Adept Cobra s600 Scara Omron Adept Cobra s600

Omron Adept Cobra s600 Scara Robot. CX controller available. Year of Manufacture 2011 Oxhgd This robot has been used in a demonstration center and development laboratory for tes......


Omron TM5-700 - RT6-0007001 Omron Techman TM5-700

Ex-demonstration Omron TM5-700 - year 2021- with original packaging. R7s37zu Version with integrated camera. The equipment is delivered as by Omron with: • 1x TM5-700 Robot Arm •......


2009 Omron InMóTx Octopacker Robot Omron Adept Octopacker

InMóTx model: OctoPacker Year of manufacture: 2009 With Adept Quattro s650 robot and controller. Includes: - Infeed conveyor belt; - Outfeed conveyor belt; B2kdrbmgub - Original m......


Kapëse kobot Onrobot / Robotiq VG10 and Sanding Kit

VG10 - FLEXIBLE, ADJUSTABLE ELECTRICAL VACUUM GRIPPER - Out-of-the-box deployment—plug into the robot arm and configure the gripper to fit the product—provides fast productivity an......


Makinë shkumë Tavoline Instapacker Sealed Air Instapacker Tabletop

The Instapacker Tabletop foam-in-bag packaging system maximizes packaging productivity, reduces material costs and increases customer satisfaction. Pwgcky Ideal for low to medium-......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej