Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Spigiel BM Sp.z o.o. sp. k. nga Długołęka:

Produkcja litych i warstwowych parkietów i desek podłogowych dębowych.

Herr Marek Spigiel
Robotnicza 25
55-095 Długołęka
Poloni


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Mini trak WINTERSTEIGER DSG 150 SP2
Mini trak WINTERSTEIGER DSG 150 SP2 Wintersteiger DSG 150 SP2

Mini slatted board cutter WINTERSTEIGER DSG 150 SP2 - Austria Year of production - 1996 Net price 7500 EURO ex ex Long-Long-term Description ...

Dërgoni kërkesën për Spigiel BM Sp.z o.o. sp. k.:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Mini trak WINTERSTEIGER DSG 150 SP2 Wintersteiger DSG 150 SP2

Mini slatted board cutter WINTERSTEIGER DSG 150 SP2 - Austria Year of production - 1996 Net price 7500 EURO ex ex Long-Long-term Description: - Adjustable feed rate depending on th......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153