Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
wecar nga Großfischlingen:

Auflösung des E-Motoren Lagers

Herr Klaus Weber
Oberstrasse 12
67483 Großfischlingen
Gjermani


+49 172 6 ...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Motori i ri BBC 22 KW tip B
Motori i ri BBC 22 KW tip B BBC QO 200 MA 6

BBC new engine 22 KW type B3 975 rpm shaft Ø 60 mm Dpkdggv weight 211 KG unit price 490,-- € plus tax Selling price Loading free warehouse S ...

Dërgoni kërkesën për wecar:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Motori i ri BBC 22 KW tip B BBC QO 200 MA 6

BBC new engine 22 KW type B3 975 rpm shaft Ø 60 mm Dpkdggv weight 211 KG unit price 490,-- € plus tax Selling price Loading free warehouse Steinweiler......Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153