Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
MAKOR fund Olazagutia:

MAKINARIA ORMAZABAL S.L. ( MAKOR S.L.) Es una empresa dedicada a la compra y venta de prensas .Hacemos retrofiting de garantía de nuestras máquinas y ofrecemos un servicio completo de desmontaje, transporte y montaje así como la puesta en funcionamiento en las instalaciones del cliente .

Herr José Antonio Ormazábal
Arkinorruti nave 16
31809 Olazagutia
Spanja


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
SHTYPI I DYFISHT M MEKANIK
SHTYPI I DYFISHT M MEKANIK ARISA S 2 300 180 S

TECHNICAL CHARACTERISTICS No. of connecting rods 2 Nominal force at 6.6 mm before PMI: 3,000 KN Passage between uprights: 1825 Side windows: ...

SHTYPI I DYFISHT M MEKANIK
SHTYPI I DYFISHT M MEKANIK ARISA S 4 630 450 240 FD

TECHNICAL CHARACTERISTICS No. of connecting rods 4 No. of tables 2 with frontal "T" outlet Nominal force at 7 mm before PMI: 63,000 KN Strok ...

SHTYPI I DYFISHT U DREJT MEKANIK
SHTYPI I DYFISHT U DREJT MEKANIK ROVETTA PM 600 3350 2130

CHARACTERISTICS: Force 600 tons. Course 610 mm. Slide adjustment 500mm Speed 20 g/min. Closing height dimensions 1310 mm. Distance between u ...

Dërgo kërkesë te MAKOR:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
SHTYPI I DYFISHT M MEKANIK ARISA S 2 300 180 S

TECHNICAL CHARACTERISTICS No. of connecting rods 2 Nominal force at 6.6 mm before PMI: 3,000 KN Passage between uprights: 1825 Side windows: 850 x 850 Race: from 25 to 200 Trolley ......


SHTYPI I DYFISHT M MEKANIK ARISA S 4 630 450 240 FD

TECHNICAL CHARACTERISTICS No. of connecting rods 4 No. of tables 2 with frontal "T" outlet Nominal force at 7 mm before PMI: 63,000 KN Stroke: 250 mm Slide adjustment: 480 mm Dista......


SHTYPI I DYFISHT U DREJT MEKANIK ROVETTA PM 600 3350 2130

CHARACTERISTICS: Force 600 tons. Course 610 mm. Slide adjustment 500mm Speed 20 g/min. Closing height dimensions 1310 mm. Distance between uprights 3400 mm. Table dimensions 3350x2......


SHTYP MEKANIK I DYFISHT U I DREJT I FAGORIT FAGOR SE 4 400 2760 1560

TECHNICAL CHARACTERISTICS No. of connecting rods : 4 Nominal force at 12.7 mm before PMI: 4,000 KN Fixed stroke: 400 Trolley adjustment: 510 Distance between table and carriage, lo......


SHTYPI HIDRAULIK I DYFISHT ONAPRES EMD-60-2,45-J

TECHNICAL SPECIFICATIONS Bnl0rqd2ra Maximum adjustable pressing force 600 ton. Max. effort... Adjustable cushioning force 240 ton. Max. adjustable backward force 60 ton. External ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej