Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Pogačič strojarstvo nga Zagreb:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Željko Pogačić
Kruge 43
10000 Zagreb
Kroacia


+385 95 8 ...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë Honing e BERCO
Makinë Honing e BERCO BERCO D31

I am selling BERCO D31 honing machine in perfect condition without head for honing. Price is fixed. 2000€. Bez2ra2 ...

Makinë bluarje bosht me gunga
Makinë bluarje bosht me gunga RTM 160B

I am selling BERCO RTM160 crankshaft grinding machine in perfect condition. Complete machine is rebuild and ready for use. It have a lot of ...

Dërgoni kërkesën për Pogačič strojarstvo:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë Honing e BERCO BERCO D31

I am selling BERCO D31 honing machine in perfect condition without head for honing. Price is fixed. 2000€. Bez2ra2......


Makinë bluarje bosht me gunga RTM 160B

I am selling BERCO RTM160 crankshaft grinding machine in perfect condition. Complete machine is rebuild and ready for use. It have a lot of equipment. Bogtot8juk......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153