Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Stapro Machinebouw fund Casteren:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr SJCP Ansems
Kerkstraat 9a
5529 AK Casteren
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
STAPRO ashensor ose ngritës mallrash i bërë për të matur
STAPRO ashensor ose ngritës mallrash i bërë për të matur STAPRO Goederenlift of Goederenheffer op maat

New custom-made goods lift Various models produced according to customer specifications Self-supporting or with lifting mast Self-supporting ...

STAPRO Tipi i paletës ose ndërruesi i paletës
STAPRO Tipi i paletës ose ndërruesi i paletës STAPRO Pallet kantelaar of pallet wisselaar

New custom-made pallet changer or turntable Various sizes and models produced according to customer specifications For weights from 0.5 to 3 ...

Dërgo kërkesë te Stapro Machinebouw:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
STAPRO ashensor ose ngritës mallrash i bërë për të matur STAPRO Goederenlift of Goederenheffer op maat

New custom-made goods lift Various models produced according to customer specifications Self-supporting or with lifting mast Self-supporting with mesh or closed plating Lifting cap......


STAPRO Tipi i paletës ose ndërruesi i paletës STAPRO Pallet kantelaar of pallet wisselaar

New custom-made pallet changer or turntable Various sizes and models produced according to customer specifications For weights from 0.5 to 3 tons Hydraulic unit on 220V or 400V Aut......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej