Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Locquet Power & Light fund Kruisem:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Vincent Locquet
Karreweg 139a
9770 Kruisem
Belgjika


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Kulla e dritës lëvizëse merimangë (e lartë 9m)
Kulla e dritës lëvizëse merimangë (e lartë 9m) Towerlight Spider

- 9m high - 4x 1.000W HQI lamps F80uzxveq - solid light pole - hydraulic mast - used, but good condition ...

CTF10 LED kulla e dritës mobile (10m e lartë)
CTF10 LED kulla e dritës mobile (10m e lartë) Towerlight CTF10 4x 150W LED

- 10m high - 4x 150W LED lamps - solid compact tower: manual, 340 ° rotatable - transport dimensions: 115x115x255cm - dimensions: 190x190x10 ...

Dërgo kërkesë te Locquet Power & Light:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Kulla e dritës lëvizëse merimangë (e lartë 9m) Towerlight Spider

- 9m high - 4x 1.000W HQI lamps F80uzxveq - solid light pole - hydraulic mast - used, but good condition......


CTF10 LED kulla e dritës mobile (10m e lartë) Towerlight CTF10 4x 150W LED

- 10m high - 4x 150W LED lamps - solid compact tower: manual, 340 ° rotatable - transport dimensions: 115x115x255cm - dimensions: 190x190x1000cm - illuminated area: 3,600m² (5 lux ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej