Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
ELM Bouwmachines B.V. nga Waddinxveen:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr A Blonk
Transportweg 10
2742 RH Waddinxveen
Holandë


+31 10 20 ...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Crawler ekskavator
Crawler ekskavator Doosan DX300LC-5

Year of construction: 2019 Dyikp3t Colour: Orange Technical condition: very good DOOSAN DX300LC-5 crawler excavator, including: -Groeneveld ...

Dërgoni kërkesën për ELM Bouwmachines B.V.:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Crawler ekskavator Doosan DX300LC-5

Year of construction: 2019 Dyikp3t Colour: Orange Technical condition: very good DOOSAN DX300LC-5 crawler excavator, including: -Groeneveld automatic grease lubrication -Fresh fil......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153