Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Heftruckservice Derks nga Wijchen:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr T Derks
Gagelvenseweg 27
6604 BE Wijchen
Holandë


+31 24 64 ...
+31 6 215...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Hyundai 25L-7
Hyundai 25L-7 Hyundai 25L-7

Hyundai 25L-7 LPG machine 2-piece inspection mast lifting capacity 2500 kg side shift 4th valve to fork carriage new tires, seat, paint main ...

Jungheinrich TFG 425
Jungheinrich TFG 425 Jungheinrich TFG 425

neat lpg jungheinrich tfg 425 year of construction 2010 lifting capacity 2500 kg lifting height 3.55m drive-through height 2.36m 2 parts ful ...

Dërgoni kërkesën për Heftruckservice Derks:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Hyundai 25L-7 Hyundai 25L-7

Hyundai 25L-7 LPG machine 2-piece inspection mast lifting capacity 2500 kg side shift 4th valve to fork carriage new tires, seat, paint maintenance turn delivered with new inspecti......


Jungheinrich TFG 425 Jungheinrich TFG 425

neat lpg jungheinrich tfg 425 year of construction 2010 lifting capacity 2500 kg lifting height 3.55m drive-through height 2.36m 2 parts full free lift mast side shift extra functi......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153