Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Stamach fund Drachten:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr W Sijpersma
De Boeg 11
9206 BB Drachten
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Shtypje briketash Stamach iSwarf 440 - 550
Shtypje briketash Stamach iSwarf 440 - 550 Stamach iSwarf 440 - 550 brikettenpers

Price is starting from: the iSwarf 440 and 550 briquetting presses offer the ideal solution when it comes to processing short, loose metal c ...

Stamach STS-B Shredder
Stamach STS-B Shredder Stamach Stamach STS-B Shredder

Chip shredder for installation / mounting in a metalworking machine or as a standalone. Capacity from 200-600 kg / hour, power from 2,2-6 k ...

Dërgo kërkesë te Stamach:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Shtypje briketash Stamach iSwarf 440 - 550 Stamach iSwarf 440 - 550 brikettenpers

Price is starting from: the iSwarf 440 and 550 briquetting presses offer the ideal solution when it comes to processing short, loose metal chips left over from machining non-ferrou......


Stamach STS-B Shredder Stamach Stamach STS-B Shredder

Chip shredder for installation / mounting in a metalworking machine or as a standalone. Capacity from 200-600 kg / hour, power from 2,2-6 kW. Our 1- and 2-axis shredders are suit......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej