Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
MSR Verhuur nga Ridderkerk:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr N van Zwieteren
Nikkelstraat 12
2984 AM Ridderkerk
Holandë


+31 180 4 ...
+31 6 512...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
NiftyLift HR21D 4x4
NiftyLift HR21D 4x4 NiftyLift HR21D 4x4

Articulated boom wh. 21mtr Diesel 4x4 Year built 2008 1263hr Operating hours: 1263 Scope: Construction Drive: Wheel Unladen weight: 6,350 kg ...

Dërgoni kërkesën për MSR Verhuur:
më shumë listings & makineri në ofertë:
NiftyLift HR21D 4x4 NiftyLift HR21D 4x4

Articulated boom wh. 21mtr Diesel 4x4 Year built 2008 1263hr Operating hours: 1263 Scope: Construction Drive: Wheel Unladen weight: 6,350 kg Mast: articulated boom Lifting capacity......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153