Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Pol Hoogwerkers Sales BV fund Hoogeveen:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr E Pol
Buitenvaart 1202
7905 SG Hoogeveen
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Precedent i Makinës së Klubit
Precedent i Makinës së Klubit Club Car Precedent

Clubcar Precedent Golf cart Year built: 2016 Colour: Green Propulsion: electric FOR NEW ACCUS Including battery charger Golf cart is availab ...

ashensor pres me gërshërë
ashensor pres me gërshërë Sinoboom 2646E

SINOBOOM GN2146E E-drive electric scissor lift Year built: 2021 new Floor height: 6.30 mtr Working height: 8.30 mtr Lifting capacity: 550 kg ...

Bumi teleskopik i vemjes
Bumi teleskopik i vemjes Dutch Crane Factory 53.12

Dutch Crane Factory 53.12 Diesel tracked aerial platform Bpizjormsu Year of construction: 2018 Hours: 209 hours Floor height: 10.30 m Workin ...

Dërgo kërkesë te Pol Hoogwerkers Sales BV:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Precedent i Makinës së Klubit Club Car Precedent

Clubcar Precedent Golf cart Year built: 2016 Colour: Green Propulsion: electric FOR NEW ACCUS Including battery charger Golf cart is available in exceptionally clean and good worki......


ashensor pres me gërshërë Sinoboom 2646E

SINOBOOM GN2146E E-drive electric scissor lift Year built: 2021 new Floor height: 6.30 mtr Working height: 8.30 mtr Lifting capacity: 550 kg Own weight: 2,455 kg Drive: Electric Pl......


Bumi teleskopik i vemjes Dutch Crane Factory 53.12

Dutch Crane Factory 53.12 Diesel tracked aerial platform Bpizjormsu Year of construction: 2018 Hours: 209 hours Floor height: 10.30 m Working height: 12.30 m Lateral range max.: 8.......


ashensor pres me gërshërë Genie GS 2632

Genie GS-2632 electric scissor lift Year built: 2005 Hours of operation: 455 hours Floor height: 7.92 mtr Working height: 9.92 mtr Lifting capacity: 227 kg -479 kg Own weight: 1956......


ashensor pres me gërshërë Sinoboom 1932E

SINOBOOM 1932E E-drive electric scissor lift Year built: 2021 new Floor height: 5.80 mtr Working height: 7.80 mtr Lifting capacity: 230 kg Own weight: 1.575 kg Drive: electric Plat......


ashensor pres me gërshërë ITECO IT 12122

Iteco IT12122 electric scissor lift Year built: 2008 Hours of operation: 449 hours Floor height: 11.90 mtr Working height: 13.90 mtr Lifting capacity: 350 kg Own weight: 3315 kg Ie......


Karrocë golfi Club Car Precedent BATTERIES 2020

Club Car Precedent Golf Cart Year built: 2017 Colour: black Drive: electric Caecjt3f TROJAN BATTERY PACK FROM 2020 Equipped with: - Built-in battery charger with cable reel - New w......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej