Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Papro fund MG Nieuwegein:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Jan van der Horst
Galvanibaan 10
3439 MG Nieuwegein
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Papro Pallettruck 1500 Kg
Papro Pallettruck 1500 Kg Papro Pallettruck 1500 Kg

Neu Gabelhubwagen 1500 KG Tragfähigkeit 1500KG (Auch 1600/1800/2000/2200 KG verfügbar) Gabellänge 1150 oder 1000mm Gesamtlänge 1570mm 1 Jahr ...

Papro Stapelaars
Papro Stapelaars Papro Stapelaars

Zu verkaufen Neue Stapler. Verschiedene Größen KG verfügbar. Hubhöhe 150cm 1000 KG 590 euro exkl. MwSt. Option Fußpumpe 40 euro exkl. MwSt ...

Papro kamion me peshore
Papro kamion me peshore Papro Palletwagen met weegschaal

New pallet truck with scale mettler toledo Load capacity: 2000kg Weighs in 0.2kg steps Fork length: 1150mm Minimum fork height: 85mm Maximum ...

Dërgo kërkesë te Papro:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Papro Pallettruck 1500 Kg Papro Pallettruck 1500 Kg

Neu Gabelhubwagen 1500 KG Tragfähigkeit 1500KG (Auch 1600/1800/2000/2200 KG verfügbar) Gabellänge 1150 oder 1000mm Gesamtlänge 1570mm 1 Jahr volle Garantie Preis 2090 euro exkl. Mw......


Papro Stapelaars Papro Stapelaars

Zu verkaufen Neue Stapler. Verschiedene Größen KG verfügbar. Hubhöhe 150cm 1000 KG 590 euro exkl. MwSt. Option Fußpumpe 40 euro exkl. MwSt. Hubhöhe 250cm 1000 KG 870 euro exkl. M......


Papro kamion me peshore Papro Palletwagen met weegschaal

New pallet truck with scale mettler toledo Load capacity: 2000kg Weighs in 0.2kg steps Fork length: 1150mm Minimum fork height: 85mm Maximum fork height: 205mm Accuracy: 0.1% Funct......


Papro Tavolina për ngritje Papro Heftafels

All kinds of New Papro Lift Tables electric / manual driving and stationary! Most from stock directly available! From sheet size 700mm x 450mm to 8000mm x 4000 mm 150KG - 10.000 ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej