Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Hortimat fund Monster:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr G.L. van der Meer
Vlotlaan 192
2681 TV Monster
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Bllokues Hortimat Hygiene SR01
Bllokues Hortimat Hygiene SR01 SR01

Maximum load: 400 kg Dimensions: 2610 × 998 × 1530 mm (L x W x H) Tank capacity: 35 liter Noise level: Less than 60 db (A) Material: Stainle ...

Hortimat Hygiene lock SR04
Hortimat Hygiene lock SR04 SR04

Maximum load: 400 kg Dimensions: 1450 × 986 × 1320 mm (L x W x H) Tank capacity: 40 liter Noise level: Less than 60 db (A) Material: Stainle ...

Fshirëse
Fshirëse Dibo Gansow 512

Brushes: Main brush and one side brush 0yd8fgav Dimensions: 1225 × 753 × 903 mm (L x W x H) Working width: 700 mm Battery capacity: 12 Volt ...

Dërgo kërkesë te Hortimat:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Bllokues Hortimat Hygiene SR01 SR01

Maximum load: 400 kg Dimensions: 2610 × 998 × 1530 mm (L x W x H) Tank capacity: 35 liter Noise level: Less than 60 db (A) Material: Stainless steel Power supply: 230 V, 1 fase, nu......


Hortimat Hygiene lock SR04 SR04

Maximum load: 400 kg Dimensions: 1450 × 986 × 1320 mm (L x W x H) Tank capacity: 40 liter Noise level: Less than 60 db (A) Material: Stainless steel Power supply: 230 V, 1 fase, nu......


Fshirëse Dibo Gansow 512

Brushes: Main brush and one side brush 0yd8fgav Dimensions: 1225 × 753 × 903 mm (L x W x H) Working width: 700 mm Battery capacity: 12 Volt battery Weight: 78 kg Hortimat code: 22......


Makinë për zvogëlimin e kartonit Presto SP-

Dimensions: 3700 × 1900 × 3000 mm (L x W x H) Diameter: 650 mm Input height: 2100 mm Inlet: 1550 × 1500 mm (W x H) Output height: 440 mm Power supply: 400 V, 3 phases, zero + earth......


Makinë paketimi me rrjedha horizontale Record Jaguar SR

Suitable for: Sealing various products Foil: 550 mm Control: Digital control Sealing bar width: 300 mm Maximum capacity: 100 packings per minute Version: Bottom sealer Dimensions: ......


Makinë për lidhjen e kutisë De Witt A-93N

Dimensions Suitable for: Different sizes of boxes Dimensions: 1400 × 605 × 1725 mm (L x W x H) Capacity maximum: Approximately 25 straps per minute Box dimensions maximum: 800 × 80......


Makinë për lidhjen e kutisë Cyklop CI 70

Dimensions: 1400 × 650 × 2150 mm (L x W x H) Suitable for: Different sizes of boxes Box dimensions maximum: 1150 × 850 mm (W x B) Strap: 9 - 12 mm Tension: 7 - 70 KG Wheels: 4 cast......


Kamion me paleta elektrike Jungheinrich EJE M13

This product comes with a new battery set! Dimensions: 1600 × 650 × 1250 mm (L x W x H) Maximum lifting capacity: 1300 kg Maximum lift height: 200 mm Fork dimensions: 1100 × 180 m......


Makinë për zvogëlimin e kartonit Bergmann PS8100-72

Dimensions: 1200 × 1600 × 2250 mm (L x W x H) Inlet: Approximately 990 × 670 mm Mobile: Yes Power supply: 400 V, 3 phases, zero + earth, 50 Hz Svjavg Power: 2,2 kW Weight: 860 kg ......


Makinë me paketë me rrjedhje horizontale Ulma Florida-E

Dimensions: 5500 × 1200 × 1600 mm (L x W x H) Suitable for: Peppers and trays Foil: 500 mm Feed-through height: Maximum 160 mm Control: Button operation Product detection: Included......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej