Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Lipro Engineering BV nga Nederweert:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Frau L van Bommel
Mangaanstraat 1
6031 RT Nederweert
Holandë


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Shtypshkronja
Shtypshkronja Beyeler BPM-630

Technical specifications: - Pressing capacity: 30 ton - Max. sheet size: 630x1260 mm Bn2ue723 - Max. sheet thickness 6mm (Ø30mm) - Turret st ...

Ngritës elektrik i transportueshëm / f
Ngritës elektrik i transportueshëm / f Lipro eigen merk

Portable electric hoist / gantry crane with (dis)mountable base frame (set of 2) Technical specification: - Maximum lifting weight F-750 KG/ ...

Dërgoni kërkesën për Lipro Engineering BV:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Shtypshkronja Beyeler BPM-630

Technical specifications: - Pressing capacity: 30 ton - Max. sheet size: 630x1260 mm Bn2ue723 - Max. sheet thickness 6mm (Ø30mm) - Turret stations: 12 - Table feeding speed: 30m/mi......


Ngritës elektrik i transportueshëm / f Lipro eigen merk

Portable electric hoist / gantry crane with (dis)mountable base frame (set of 2) Technical specification: - Maximum lifting weight F-750 KG/ST (total lifting weight 1500 kg) - Lift......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153