Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

ABC Kovopit - engineering, spol. s r.o.

ABC Kovopit - engineering, spol. s r.o. nga Bystřice nad Pernštejnem:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Marek Grbavčic
K Ochozi 666
59301 Bystřice nad Pernštejnem
Republika Çeke


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Monobllok automatik i mbushjes dhe mbylljes
Monobllok automatik i mbushjes dhe mbylljes Borelli Group srl COMPACT 16/1

Output: max. 2.800 bottles/hour Bpex77flys Bottles: 0,75 and 1 liter - glass Closure: cork ...

Makinë automatike
Makinë automatike Borelli Group srl CIAO + XP 9/8/1

Automatic rinsing, filling and closing machine CIAO + XP 9/8/1 Output: max. 1.300 bottles/hour Bottles: 0,75 liter - glass Closure: cork Mvp ...

Makinë automatike etiketimi
Makinë automatike etiketimi COMEN SR/2 ADH

Automatic labelling machine COMEN SR/2 ADH - three labelling stations Output: max. 2.800 bottles/hour Bottles: 0,75 and 1 liter - glass Labe ...

Dërgoni kërkesën për ABC Kovopit - engineering, spol. s r.o.:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Monobllok automatik i mbushjes dhe mbylljes Borelli Group srl COMPACT 16/1

Output: max. 2.800 bottles/hour Bpex77flys Bottles: 0,75 and 1 liter - glass Closure: cork......


Makinë automatike Borelli Group srl CIAO + XP 9/8/1

Automatic rinsing, filling and closing machine CIAO + XP 9/8/1 Output: max. 1.300 bottles/hour Bottles: 0,75 liter - glass Closure: cork Mvpszk......


Makinë automatike etiketimi COMEN SR/2 ADH

Automatic labelling machine COMEN SR/2 ADH - three labelling stations Output: max. 2.800 bottles/hour Bottles: 0,75 and 1 liter - glass Labels: front, back and medal - self-adhesiv......


Shtypni filtrin Enoveneta S.p.A. FRP 40 - 40 plates

Press filter FRP 40 - 40 plates. Bpe0uulq7v......


Makinë automatike etiketimi COMEN SR/1

Automatic labelling machine SR/1 from COMEN company Bst3772e93......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Successful: Detyra e kryer
gabim: Detyra nuk mund të kryhej
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153