Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Licato Verkstadsmaskiner AB fund Svenljunga:

Licato is selling new and used metalworking machines for the industry. We offer a wide variety of machines and equipment, such as CNC-machining centres, Turning, Boring, Bed Milling and Sheet Metalworking machines.

Herr Sebastian Liljedahl
Kindsvägen 44
51250 Svenljunga
Suedia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Gjeneratori i naftës Hägglunds / Volvo
Gjeneratori i naftës Hägglunds / Volvo Volvo / Hägglunds TD 100 AK /EBBS 20029

Generator Hägglunds EBBS 20029 Xqmjbzm 139,2kW 174 kVA 3x400 Volt 50Hz Dieselmotor Volvo Penta TD 100 AK ...

Dërgo kërkesë te Licato Verkstadsmaskiner AB:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Gjeneratori i naftës Hägglunds / Volvo Volvo / Hägglunds TD 100 AK /EBBS 20029

Generator Hägglunds EBBS 20029 Xqmjbzm 139,2kW 174 kVA 3x400 Volt 50Hz Dieselmotor Volvo Penta TD 100 AK......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej