Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
FULGORI METALLI SRL nga Torino:

Fulgori Metalli srl è un’impresa che si occupa di acquisto, vendita, raccolta, trasporto, stoccaggio e trattamento di rottami metallici industriali e urbani ferrosi e non ferrosi.

Herr Alberto Fulgori
Via Pianezza 216
10151 Torino
Itali


+39 389 6 ...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
ekskavator me rrota
ekskavator me rrota SOLMEC 210 ESC

SOLMEC wheeled loader Mod.210 ESC Year: 2007 Hours: approx. 10,000 Weight: 25 tons Traction: 4x4 Pantograph cabin height 5,5 m Engine: Deutz ...

Dërgoni kërkesën për FULGORI METALLI SRL:
më shumë listings & makineri në ofertë:

ekskavator me rrota SOLMEC 210 ESC

SOLMEC wheeled loader Mod.210 ESC Year: 2007 Hours: approx. 10,000 Weight: 25 tons Traction: 4x4 Pantograph cabin height 5,5 m Engine: Deutz 6-cylinder Turbo135 kW No. 8 full wheel......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153