Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Escaliers-Charpente nga Grandvaux:

Liquidation de mes machines pour cessation d'activité

Herr Rémy Berthet
Route du Signal 65
1091 Grandvaux
Switzerland


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
shtyn
shtyn FEHLMANN Presses à mandriner FEHLMANN DP I/DP Il

Size 2 Offset from the middle of the rod to the upright 200 mm Pzpmba9d Shank Ø 40 mm Punch pressure approx. 1200 kg ...

Dërgoni kërkesën për Escaliers-Charpente:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
shtyn FEHLMANN Presses à mandriner FEHLMANN DP I/DP Il

Size 2 Offset from the middle of the rod to the upright 200 mm Pzpmba9d Shank Ø 40 mm Punch pressure approx. 1200 kg......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153