Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Radex nga Bijeljina:

RADEX ist ein Recycling Unternehmen in Bosnien in Bijeljina.

Herr Radomir Milanovic
Šabačkih đaka 5
76300 Bijeljina
Bosnja dhe Hercegovina


+43 650 3 ...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Segmentet e sharrave rrethore të segmentit
Segmentet e sharrave rrethore të segmentit Idustrie Werkzeug Yugoslawien 315x4,5x40 / 96 zahn, 64 zahn, 128 zahn

This saw blade is suitable for sawing various types of metal. The product has the best quality on the market. In stock are 1000 pieces in t ...

Dërgoni kërkesën për Radex:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Segmentet e sharrave rrethore të segmentit Idustrie Werkzeug Yugoslawien 315x4,5x40 / 96 zahn, 64 zahn, 128 zahn

This saw blade is suitable for sawing various types of metal. The product has the best quality on the market. In stock are 1000 pieces in total. Vtomaq There is a special discount......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153