Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
MultiAxis fund Dublin:

Herr Matt Finn
Damastown Ave
Damastown Ind Park
Mulhuddart
D15VRH4 Dublin
Irlanda
Dublin


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Robot Pikturë
Robot Pikturë ABB IRB52

IRB 52 painting robot Ezcgctb Robot has not ran in production hence very low hours. ...

Dërgo kërkesë te MultiAxis :
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Robot Pikturë ABB IRB52

IRB 52 painting robot Ezcgctb Robot has not ran in production hence very low hours.......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej