Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
ANGELES VIADA nga PALMA DE MALLORCA:

Acolchado de quilts, dando el broche final y de calidad a un buen trabajo de patchwork. También nos dedicamos a la enseñanza del patchwork.

Herr JAVIER CALVO
BLANQUERNA BAJOS 46
07003 PALMA DE MALLORCA
Spanjë


+34 630 1 ...
informacione të mëtejshme ligjore

MARIA ANGELES VIADA IRURZUN. C/ BLANQUERNA 46, BAJOS. 07003 PALMA DE MALLORCA. NIF. 39030815E.

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makineri jorganizimi Gamill me kompjuter
Makineri jorganizimi Gamill me kompjuter Gamill Optimun

Gamill professional machine, Optimun model with computer, with 75 cm arm and 3.60 m wide table. Includes computer with quilting software, wi ...

Dërgoni kërkesën për ANGELES VIADA:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makineri jorganizimi Gamill me kompjuter Gamill Optimun

Gamill professional machine, Optimun model with computer, with 75 cm arm and 3.60 m wide table. Includes computer with quilting software, with screen, keyboard and mouse and has mo......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153