Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
TRAFFIC KRZYSZTOF POPŁAWSKI nga Białystok:

firma z branzy materiałow budowlanych ,producent blaszanych pokryc dachowych

Herr Krzysztof Poplawski
ul Kombatantów /1 4
15-110 Białystok
Poloni


+48 604 0 ...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Linja e nxjerrjes së llamarinave
Linja e nxjerrjes së llamarinave AJV Finlandia

complete line for production tile emitation sheets with decoiler and reciving table,currently in use made by finish producer AJV sheets thi ...

Vija e profilizimit të metaleve T-20
Vija e profilizimit të metaleve T-20 FINLAND

LINE TO PROFILE SHEETS THICKNESS 0.5MM,WIDTH 1230-1250MM,HIGHT OF TRAPEZ 20MM,WITH DECOILER AND RECIVING TABLE Bmrjfzb0pa ...

Dërgoni kërkesën për TRAFFIC KRZYSZTOF POPŁAWSKI:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Linja e nxjerrjes së llamarinave AJV Finlandia

complete line for production tile emitation sheets with decoiler and reciving table,currently in use made by finish producer AJV sheets thikness 0.5mm ,width 1250-1230 mm polieste......


Vija e profilizimit të metaleve T-20 FINLAND

LINE TO PROFILE SHEETS THICKNESS 0.5MM,WIDTH 1230-1250MM,HIGHT OF TRAPEZ 20MM,WITH DECOILER AND RECIVING TABLE Bmrjfzb0pa......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153