Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
JWV Service fund Nijmegen:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr J.W.H. Verlaat
De Vlotkampweg 76
6545 AG Nijmegen
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
PRIZMI ABCD 450
PRIZMI ABCD 450 ABCD PRISMA 450

Various aluminium sawing machines in stock Fsvxjs0r ...

Pertici 300
Pertici 300 Pertici 300

Door inruil concretise pertici aluminiumzaag with materiaalklem op luchtdruk. JWV Service is importer for the Netherlands and Belgium of PBT ...

PBT Indumasch 25 PC 200
PBT Indumasch 25 PC 200 PBT Indumasch 25 PC 200

Pbt 25 pc 200 obtained by trade-in Machine's really in new condition! Hour counter is at 622 hours!!!   the picture',s say enough. O ...

Dërgo kërkesë te JWV Service:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
PRIZMI ABCD 450 ABCD PRISMA 450

Various aluminium sawing machines in stock Fsvxjs0r......


Pertici 300 Pertici 300

Door inruil concretise pertici aluminiumzaag with materiaalklem op luchtdruk. JWV Service is importer for the Netherlands and Belgium of PBT professional wallwashing machines and d......


PBT Indumasch 25 PC 200 PBT Indumasch 25 PC 200

Pbt 25 pc 200 obtained by trade-in Machine's really in new condition! Hour counter is at 622 hours!!!   the picture',s say enough. Onm0x , JWV Service is an importer for th......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej