Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Van Keulen Heftrucks BV fund Emmeloord:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr W.L.F. van Keulen
Randweg 21
8304 AS Emmeloord
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Van Keulen Heftrucks Riparimi dhe mirëmbajtja e shërbimeve
Van Keulen Heftrucks Riparimi dhe mirëmbajtja e shërbimeve Van Keulen Heftrucks Reparatie en onderhoud

All common brands and types. We have a well-equipped workshop with expert staff. We not only repair in our workshop, but also on location. T ...

Pema e gëlqeres E30HL-01/600
Pema e gëlqeres E30HL-01/600 Linde E30HL-01/600

Note: LINDE Type: E30HL-01 NO:4673 Bor23d8g7w Bouwjaar: 2011 yeast capacity: 3000kg Hefhoogte: 3955 mm duplo Fuel: electric Extra: 3e ...

Basswood E20PH-01
Basswood E20PH-01 Linde E20PH-01

Note: LINDE Type: E20PH-01 NO:4816 Bor28zyzr9 Bouwjaar: 2012 yeast capacity: 2000kg Hefhoogte: 6220mm triplo Fuel: electric Extra: 3e ...

Dërgo kërkesë te Van Keulen Heftrucks BV:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Van Keulen Heftrucks Riparimi dhe mirëmbajtja e shërbimeve Van Keulen Heftrucks Reparatie en onderhoud

All common brands and types. We have a well-equipped workshop with expert staff. We not only repair in our workshop, but also on location. The aim is to get the machine to be repai......


Pema e gëlqeres E30HL-01/600 Linde E30HL-01/600

Note: LINDE Type: E30HL-01 NO:4673 Bor23d8g7w Bouwjaar: 2011 yeast capacity: 3000kg Hefhoogte: 3955 mm duplo Fuel: electric Extra: 3e ventiel gentergreerde sideshift......


Basswood E20PH-01 Linde E20PH-01

Note: LINDE Type: E20PH-01 NO:4816 Bor28zyzr9 Bouwjaar: 2012 yeast capacity: 2000kg Hefhoogte: 6220mm triplo Fuel: electric Extra: 3e ventiel gentergreerde sideshift......


Basswood E30L-01 Linde E30L-01

Note: LINDE Bor29wmkoc Type: E30L-01 NO:4925 Bouwjaar: 2013 yeast capacity: 3000kg Hefhoogte: 5505mm triplo Fuel: electric Extra: 3e ventiel gentergreerde sideshift......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej