Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Van Keulen Heftrucks BV nga Emmeloord:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr W.L.F. van Keulen
Randweg 21
8304 AS Emmeloord
Holandë


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Van Keulen Heftrucks Riparimi dhe mirëmbajtja e shërbimeve
Van Keulen Heftrucks Riparimi dhe mirëmbajtja e shërbimeve Van Keulen Heftrucks Reparatie en onderhoud

All common brands and types. We have a well-equipped workshop with expert staff. We not only repair in our workshop, but also on location. T ...

Pema e gëlqeres E30HL-01/600
Pema e gëlqeres E30HL-01/600 Linde E30HL-01/600

Note: LINDE Type: E30HL-01 NO:4673 Bouwjaar: 2011 Bor23d8g7w yeast capacity: 3000kg Hefhoogte: 3955 mm duplo Fuel: electric Extra: 3e ...

Gëlqere E20PL-01
Gëlqere E20PL-01 Linde E20PL-01

Merk: LINDE Type: E20L-01 NO:4722 Bouwjaar: 2008 Hefvermogen: 2000kg Hefhoogte: 4655mm triplo Brandstof: electrisch Extra: 3e ventiel genter ...

Dërgoni kërkesën për Van Keulen Heftrucks BV:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Van Keulen Heftrucks Riparimi dhe mirëmbajtja e shërbimeve Van Keulen Heftrucks Reparatie en onderhoud

All common brands and types. We have a well-equipped workshop with expert staff. We not only repair in our workshop, but also on location. The aim is to get the machine to be repai......


Pema e gëlqeres E30HL-01/600 Linde E30HL-01/600

Note: LINDE Type: E30HL-01 NO:4673 Bouwjaar: 2011 Bor23d8g7w yeast capacity: 3000kg Hefhoogte: 3955 mm duplo Fuel: electric Extra: 3e ventiel gentergreerde sideshift......


Gëlqere E20PL-01 Linde E20PL-01

Merk: LINDE Type: E20L-01 NO:4722 Bouwjaar: 2008 Hefvermogen: 2000kg Hefhoogte: 4655mm triplo Brandstof: electrisch Extra: 3e ventiel gentergreerde sideshift Cvlhtcv3......


Basswood E20PH-01 Linde E20PH-01

Note: LINDE Bor28zyzr9 Type: E20PH-01 NO:4816 Bouwjaar: 2012 yeast capacity: 2000kg Hefhoogte: 6220mm triplo Fuel: electric Extra: 3e ventiel gentergreerde sideshift......


Basswood E30L-01 Linde E30L-01

Note: LINDE Type: E30L-01 NO:4925 Bouwjaar: 2013 yeast capacity: 3000kg Hefhoogte: 5505mm triplo Fuel: electric Bor29wmkoc Extra: 3e ventiel gentergreerde sideshift......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153