Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Legemaat Machinehandel fund Barneveld:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Gerrit Legemaat
Mercuriusweg 18
3771 NC Barneveld
Holanda


Informacione të tjera ligjore

Legemaat Machinehandel
Mercuriusweg 18
3771 NC Barneveld
KvK: 08105967
BTW nr. : NL818.777.886.B01

Zbuloni më shumë makina të përdorura

Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Torno VDF Due 500 me dixhital
Torno VDF Due 500 me dixhital VDF Due 500

Vdf lathe Type: due 500 400 volt Turning diameter over bed: 500 mm. Turning diameter over sledge: 380 mm. Distance between centres: 1500 mm. ...

Makinë shpimi radiale MAS VO 50
Makinë shpimi radiale MAS VO 50 MAS VO 50

MAS radial drilling machine Type: VO 50 400 Volt Cooling R0juxgkt Automatic power supply Intake: MK 5 Unloading: 1500 mm. Speed: 28 - 2500 T ...

Dërgo kërkesë te Legemaat Machinehandel:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Torno VDF Due 500 me dixhital VDF Due 500

Vdf lathe Type: due 500 400 volt Turning diameter over bed: 500 mm. Turning diameter over sledge: 380 mm. Distance between centres: 1500 mm. Passage: 60 mm. B2vsdhufcb Protective c......


Makinë shpimi radiale MAS VO 50 MAS VO 50

MAS radial drilling machine Type: VO 50 400 Volt Cooling R0juxgkt Automatic power supply Intake: MK 5 Unloading: 1500 mm. Speed: 28 - 2500 T/min. Weight: 4550 Kg. Neat machine! Pri......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej