Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Uttis nga Vidra:

UTTIS is the industrial heat treatment equipment market leader in Romania. Our products are intended to be used in various industry domains as: automotive, auto parts, fastenings, energy industry, industrial machines, metallurgical equipment.
Experience gathered in two decades of activity led to complex installation as heat treatment and thermo-chemical treatment installations, forging furnaces, furnaces for processing non-ferrous alloys, washing installations, laboratory furnaces, spare parts and auxiliary materials.

Herr Bogdan Lungu
Calea Bucuresti 20
077185 Vidra
Rumani


+40 767 3 ...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Furrë gropë për nitridim, nitrokarburiz
Furrë gropë për nitridim, nitrokarburiz Uttis industries

Pit furnace for nitriding, nitrocarburization and oxynitrocarburizing: 1 pc. - retort working space: Ǿ 600 mm x 1200 mm - load: ...

Dërgoni kërkesën për Uttis:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Furrë gropë për nitridim, nitrokarburiz Uttis industries

Pit furnace for nitriding, nitrocarburization and oxynitrocarburizing: 1 pc. - retort working space: Ǿ 600 mm x 1200 mm - load: max. 500 kg - furnace heating: elect......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153