Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
W-M GLASS Sp. z o.o. nga Bartoszyce:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Mirosław Małachowski
Kętrzyńska 53
11-200 Bartoszyce
Poloni


+48 660 7 ...
+48 660 7...
informacione të mëtejshme ligjore

W-M GLASS Sp. z o.o. ul Kętrzyńska 53 11-200 Bartoszyce

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Furra e petëzimit të qelqit Keraglass
Furra e petëzimit të qelqit Keraglass Keraglass LEADER LAMI 180/400 COMBI 2/1

1.1 MODEL: LEADER LAMI 180/400 COMBI 2/1 1.2 FUNCTION: - Lamination of flat and bent glass of different sizes, shapes and thicknesses. - Lam ...

Dërgoni kërkesën për W-M GLASS Sp. z o.o.:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Furra e petëzimit të qelqit Keraglass Keraglass LEADER LAMI 180/400 COMBI 2/1

1.1 MODEL: LEADER LAMI 180/400 COMBI 2/1 1.2 FUNCTION: - Lamination of flat and bent glass of different sizes, shapes and thicknesses. - Lamination of glass/marble and glass/cerami......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153