Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Ardekas UAB nga Uzubaliai:

Printing house, labels producer

Herr Arturas Aidukevicius
Senasis Ukmergės kelias 46
14302 Uzubaliai
Lituani


informacione të mëtejshme ligjore

ARDEKAS UAB

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Formimi, mbushja dhe mbyllja e qeses
Formimi, mbushja dhe mbyllja e qeses SCHMUKER bag forming, filling and closin Tubes 13L, 12 heads

Rebuilded in 2014 by SCHMUKER 1 Schmuker, Tubes 13L, 2009, M08091, Bag Forming, Filling and Su7mjs Closing Machine, brand: Schmuker; type: ...

Formimi, mbushja dhe mbyllja e qeses
Formimi, mbushja dhe mbyllja e qeses MARTINI MARTINI 7 MOCV

MARTINI, M05CV, 2014, M09CV-1-1371, bag Forming, Filling and Closing Machine, brand: MARTINI; type: M05CV; year: 2014; serial number: M09CV- ...

Dërgoni kërkesën për Ardekas UAB:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Formimi, mbushja dhe mbyllja e qeses SCHMUKER bag forming, filling and closin Tubes 13L, 12 heads

Rebuilded in 2014 by SCHMUKER 1 Schmuker, Tubes 13L, 2009, M08091, Bag Forming, Filling and Su7mjs Closing Machine, brand: Schmuker; type: Tubes 13L; year: 2009; serial number: M......


Formimi, mbushja dhe mbyllja e qeses MARTINI MARTINI 7 MOCV

MARTINI, M05CV, 2014, M09CV-1-1371, bag Forming, Filling and Closing Machine, brand: MARTINI; type: M05CV; year: 2014; serial number: M09CV-1-1371; electric connection: 415 V; own ......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153