Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Hummel Bouwmachines nga EA Ruinderwold:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr M Hummel
Westerweiden 23
7961 EA Ruinderwold
Holandë


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Heuss GSR16 / 900
Heuss GSR16 / 900 Heuss GSR16/900

New Heuss demolition grab  machine class 12 to 16 tons weight 890kg  90cm wide Bnltdvzsac with head plate. first class grapple wit ...

raketa tokësore
raketa tokësore PNV divers

PNV bottom rockets of good quality at competitive prices, parts in stock and also oil nebulisers and rocket oil Boyvkvmh2l ...

Dërgoni kërkesën për Hummel Bouwmachines:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Heuss GSR16 / 900 Heuss GSR16/900

New Heuss demolition grab  machine class 12 to 16 tons weight 890kg  90cm wide Bnltdvzsac with head plate. first class grapple with rotar and parker hydraulics......


raketa tokësore PNV divers

PNV bottom rockets of good quality at competitive prices, parts in stock and also oil nebulisers and rocket oil Boyvkvmh2l......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153