Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Folkertsma Traktoren nga PC Bolsward:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr P Folkertsma
Laad en Zaad 1
8701 PC Bolsward
Holandë


+31 515 5 ...
+31 6 286...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
traktor
traktor Solis 26 DEMO

Type of fuel: Diesel Colour: Blue Power: 19 kW (26 HP) Fn3xf7h ...

Makineri transporti dhe trajtimi bujqësor
Makineri transporti dhe trajtimi bujqësor PFB 700

Field of application: Agriculture Vtpyrq ...

Ngarkues dhe ekskavator bujqësor
Ngarkues dhe ekskavator bujqësor 3 zijdig kiepend kipper

Field of application: Agriculture Yb9hc0nt Empty weight: 750 kg ...

Dërgoni kërkesën për Folkertsma Traktoren:
më shumë listings & makineri në ofertë:
traktor Solis 26 DEMO

Type of fuel: Diesel Colour: Blue Power: 19 kW (26 HP) Fn3xf7h......


Makineri transporti dhe trajtimi bujqësor PFB 700

Field of application: Agriculture Vtpyrq......


Ngarkues dhe ekskavator bujqësor 3 zijdig kiepend kipper

Field of application: Agriculture Yb9hc0nt Empty weight: 750 kg......


Makineri transporti dhe trajtimi bujqësor PFB PFB 800

Field of application: Agriculture Bohiehqtjw......


traktor Massey Ferguson 3085

Type of fuel: Diesel Suen2s......


Makineri transporti dhe trajtimi bujqësor PFB 850

Field of application: Agriculture Boxaxekcw0......


traktor Gevraagd GEZOCHT

Type of fuel: Diesel Dxlcye......


traktor Landbouw wagen balenwagen

Type of fuel: Diesel Bppgxrst99 Field of application: Agriculture......


traktor Ineternational 845 XL

Type of fuel: Diesel Crej3ewby Field of application: Agriculture......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153