Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
4-N TECH, d.o.o. nga Ljubljana:

R&D company for High-Tech materials.

Frau Sonja Drolc
Savska cesta 10
1000 Ljubljana
Slovenia


+386 4 57 ...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë me ujë me 5 boshte - Nuk ka gërryes
Makinë me ujë me 5 boshte - Nuk ka gërryes Belotti EU3414PWCB

The working area is 3400 x 1400 x 700 [mm]. It is cut only with water (without abrasive). It has a double rotating table (possibility of loa ...

Dërgoni kërkesën për 4-N TECH, d.o.o.:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë me ujë me 5 boshte - Nuk ka gërryes Belotti EU3414PWCB

The working area is 3400 x 1400 x 700 [mm]. It is cut only with water (without abrasive). It has a double rotating table (possibility of loading on the outside and cutting at the s......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153