Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Progressu GmbH nga Emsbüren:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Frau Claudia Reuver
Pliniusstrasse 8
48488 Emsbüren
Gjermani


+49 172 3 ...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Sistemi i brumit grumbull
Sistemi i brumit grumbull VMI Lineaire

VMI batch kneading system, model: Lineaire, machine number: 83605, year of construction: 1998, 400 V, 50 Hz, 155 A, 90 kW, consisting of 2 V ...

Makinë numërimi dhe mbushje me 2 korsi
Makinë numërimi dhe mbushje me 2 korsi Affeldt AVN/1001

Affeldt 2-lane counting and filling machine with elevating belts, type: AVN/1001, number: 10, year of construction: 1998, 400 V, 50 Hz, doub ...

Dërgoni kërkesën për Progressu GmbH:
më shumë listings & makineri në ofertë:

Sistemi i brumit grumbull VMI Lineaire

VMI batch kneading system, model: Lineaire, machine number: 83605, year of construction: 1998, 400 V, 50 Hz, 155 A, 90 kW, consisting of 2 VMI spiral mixers, model: SPI400DAVI, mac......


Makinë numërimi dhe mbushje me 2 korsi Affeldt AVN/1001

Affeldt 2-lane counting and filling machine with elevating belts, type: AVN/1001, number: 10, year of construction: 1998, 400 V, 50 Hz, double elevating belt with dividers, belt wi......


Makinë numërimi dhe mbushje me 2 korsi Affeldt AVN/1001

Affeldt 2-lane counting and filling machine with elevating belts, type: AVN/1001, number: 09, year of construction: 1998, 400 V, 50 Hz, double elevating belt with dividers, belt wi......


Silos për peshimin dhe dozimin Reimelt 251 - SCHL, 4, 6NG

Reimelt weighing and dosing silo with rotary feeder, dimensions: 1800 mm x 1300 mm x 3850 mm. Hikummns......


Attec linjë automatike e prerjes së mishit të derrit Attec Complete production line

Attec fully automatic pork cutting line consisting of steel hanging line, dimensions: 6500 mm x 400 mm x 1700, automatic 2 saw leg cutting unit with s/s outfeed belt for waste pork......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153