Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Olymp Werk GmbH nga Ötztal-Bahnhof:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Martin Staudacher
Olympstraße 10
6430 Ötztal-Bahnhof
Austri


+43 5266 ...
informacione të mëtejshme ligjore

Olymp Werk GmbH Olympstraße 10 A-6430 Ötztal Bahnhof UID-Nr. ATU37053102

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Ngarkues shiritash / revistë ngarkese shiritash
Ngarkues shiritash / revistë ngarkese shiritash FMB mini turbo 3000/25

The bar feeder was connected to a WASINO LG 70T lathe. Bar length: 6m up to rod diameter: 25mm hydrodynamic rod guide with oil-flooded chann ...

Ngarkues shiritash / revistë ngarkese shiritash
Ngarkues shiritash / revistë ngarkese shiritash INDEX MBL

Was mounted on INDEX G200 Please ask for information. H7i3t032 ...

Dërgoni kërkesën për Olymp Werk GmbH:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Ngarkues shiritash / revistë ngarkese shiritash FMB mini turbo 3000/25

The bar feeder was connected to a WASINO LG 70T lathe. Bar length: 6m up to rod diameter: 25mm hydrodynamic rod guide with oil-flooded channel Bocjzrkucn......


Ngarkues shiritash / revistë ngarkese shiritash INDEX MBL

Was mounted on INDEX G200 Please ask for information. H7i3t032......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153