Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
memax veilingen nga Veldhoven:

het verzorgen van online veilingen voor opdrachtgevers, zoals curatoren, bedrijven enz.

Herr Simon Bergman
Muggenhol 19
5509 LM Veldhoven
Holandë


+31 40 30 ...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
tavolinë e sheshtë me sistem matës
tavolinë e sheshtë me sistem matës Stiefelmayer C160

flat table with measuring system Stepmayer C160 table h750 x 4000 x 2000mm ±7000 kg one-piece cast iron Oo3kn the table can only be loaded b ...

Dërgoni kërkesën për memax veilingen :
më shumë listings & makineri në ofertë:
tavolinë e sheshtë me sistem matës Stiefelmayer C160

flat table with measuring system Stepmayer C160 table h750 x 4000 x 2000mm ±7000 kg one-piece cast iron Oo3kn the table can only be loaded by appointment and for a fee......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153