Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
B.Bettanin srl fund Dueville:

L'azienda B.Bettanin commercia macchine utensili nuove ed usate

Herr Andrea Parisotto
Via Marosticana 243
36031 Dueville
Italia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
machining Center
machining Center First MCV 300

X axis stroke 610 mm Y axis stroke 305 mm Z axis stroke 460 mm Hombuoa2 FANUC OimC control Table size 700 x 308 mm BT 40 tool fixture Tool c ...

Torno për përpunimin e boshtit
Torno për përpunimin e boshtit MAS SPU 40

ZF mechanical range change. Self-centering chuck diam. 400mm 3 jaw quick change Autoblock. Bezel to follow independently with axis and trans ...

Torno DART JOHNFORD TC 350
Torno DART JOHNFORD TC 350 JOHNFORD TC 350

Turning length 650 mm Max. turning diameter 350 mm Bar passage 75 mm Dgj9kvaj Rpm 3500 rpm CNC FANUC 0T Year 2001 with push bar ASMUT ...

Dërgo kërkesë te B.Bettanin srl:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
machining Center First MCV 300

X axis stroke 610 mm Y axis stroke 305 mm Z axis stroke 460 mm Hombuoa2 FANUC OimC control Table size 700 x 308 mm BT 40 tool fixture Tool changer, positions 24 Power capacity - sp......


Torno për përpunimin e boshtit MAS SPU 40

ZF mechanical range change. Self-centering chuck diam. 400mm 3 jaw quick change Autoblock. Bezel to follow independently with axis and translating in height. Bezel type: Autoblok S......


Torno DART JOHNFORD TC 350 JOHNFORD TC 350

Turning length 650 mm Max. turning diameter 350 mm Bar passage 75 mm Dgj9kvaj Rpm 3500 rpm CNC FANUC 0T Year 2001 with push bar ASMUT......


Qendra e përpunimit DART JOHNFORD 1300HT JOHNFORD 1300 HT

Strokes X Y Z 1350, 850, 710 mm 8000 Rpm stock 24 Tools . screw conveyor FANUC 18MB Year 2003 B2g8j0qj3m......


Qendra vertikale e përpunimit VISION WIDE Vision Wide 1000

Strokes X Y Z 1000, 550 mm ISO 40 10000 Rpm magazine 24 Tools . evacuator Fanuc 0imD Jinxnus Year 2010......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej