Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
BC Soluzioni Tecniche Srl fund Calendasco (PC):

As one of Italy largest specialist suppliers of used Amada sheet metal machinery.
What makes BC Soluzioni Tecniche unique is that our carefully selected machines have been fully remanufactured to the highest standards using Amada parts.

Herr Paolo Baffi
Via Piacenza, 28
29010 Calendasco (PC)
Italia


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Frena për shtyp TRUMPF V85S 2003
Frena për shtyp TRUMPF V85S 2003 TRUMPF V85S

PIEGATRICE TRUMPF V85S WITH 2 SHEET FOLLOWER Forza 130 Ton Lunghezza tavola 4140 mm Larghezza tavolo 180 mm Passaggio tra le spa ...

Dërgo kërkesë te BC Soluzioni Tecniche Srl:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Frena për shtyp TRUMPF V85S 2003 TRUMPF V85S

PIEGATRICE TRUMPF V85S WITH 2 SHEET FOLLOWER Forza 130 Ton Lunghezza tavola 4140 mm Larghezza tavolo 180 mm Passaggio tra le spalle 3700 mm Profondità incavo 42......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej