Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Compressor Systems Holland B.V. nga Vianen:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Frau R.T. Prudon
Tuinschouw 4
4131 MD Vianen
Holandë


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Nijhuis HMF Pompë 1.700.700 dhe 1.800.700
Nijhuis HMF Pompë 1.700.700 dhe 1.800.700 Nijhuis

Nijhuis pumps HMF1.700.700 en 1.800.700 Overhauling / Repair Specification Nijhuis HMF Series Pump 1-700-700 and 1-800-700. These are ...

Pompë horizontale e rastit të ndarë
Pompë horizontale e rastit të ndarë Nijhuis HGTF1-350.650

Attention, the pumps are new (surplus). There are 2 pumps available. Possibility to purchase separately. The HGTF is a horizontal split ca ...

Filter ajror detar propulsian
Filter ajror detar propulsian Caterpillar C32 Marine Propulsion Air Filter

Caterpillar C32 Marine Propulsion Air Filters for sale at any plausible offer. In total 12 pieces. Asking price per piece is € 99,00. New ...

Dërgoni kërkesën për Compressor Systems Holland B.V.:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Nijhuis HMF Pompë 1.700.700 dhe 1.800.700 Nijhuis

Nijhuis pumps HMF1.700.700 en 1.800.700 Overhauling / Repair Specification Nijhuis HMF Series Pump 1-700-700 and 1-800-700. These are two new (surplus) separate pumps ! G......


Pompë horizontale e rastit të ndarë Nijhuis HGTF1-350.650

Attention, the pumps are new (surplus). There are 2 pumps available. Possibility to purchase separately. The HGTF is a horizontal split case pump. The pump is split horizontally ......


Filter ajror detar propulsian Caterpillar C32 Marine Propulsion Air Filter

Caterpillar C32 Marine Propulsion Air Filters for sale at any plausible offer. In total 12 pieces. Asking price per piece is € 99,00. New price of this filter is € 300,00. Nu07r7......


motor elektrik Leroy Somer FLSHR 500 L4

Number of engines - 2 Construction form IM1001 - B3 Bmcurrue8r Ship classification - DNV Degree of protection - IP54 Cooling method - On top mounted water cooler IC8AW7 Required wa......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153