Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

PREQAST Division, Innovation Network Austria Dienstleistungs GmbH

PREQAST Division, Innovation Network Austria Dienstleistungs GmbH nga Wels:

Innovation Network Austria Dienstleistungs GmbH

Herr Franz Filzmoser
Am Ottstorfer Berg 50
4600 Wels
Austri


+43 7242 ...
informacione të mëtejshme ligjore

PREQAST Division Innovation Network Austria GmbH Am Ottstorfer Berg 50 4600 Wels-Thalheim T +43-7242-224110 F +43-7242-22411015

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Rrotullimi i Prodhimit me Dy Mure Betoni
Rrotullimi i Prodhimit me Dy Mure Betoni Vollert, Weckenmann

Twin-Wall carousel for the production of Twin Walls, Filigree Floor Slabs, Solid Walls, Light Concrete Walls, Solid Floor Slabs, Sandwich Wa ...

Dërgoni kërkesën për PREQAST Division, Innovation Network Austria Dienstleistungs GmbH:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Rrotullimi i Prodhimit me Dy Mure Betoni Vollert, Weckenmann

Twin-Wall carousel for the production of Twin Walls, Filigree Floor Slabs, Solid Walls, Light Concrete Walls, Solid Floor Slabs, Sandwich Walls Size of pallets: 3.80m x 10.80m This......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153